Pomieszczenie stworzone w stylu vintage bez wątpienia wzbudza u osób w nim przebywających poczucie bezpieczeństwa, ciepła i panującej wokół elegancji. Tworząc wnętrze, które łączy w sobie nowoczesność z elementami poprzednich epok należy sięgać po rozwiązania w pełni efektowne i trwałe. Prawdziwie stare drewno użyte do aranżacji wnętrza nie daje takiej gwarancji niezawodności jak nowe i poddane procesowi stylizacji na stare. Nie ulega więc wątpliwości, że belki rustykalne z firmy MaestroArte Polska Manufaktura doskonale wpisują się potrzeby kogoś, kto pragnie stworzyć w pełni eleganckie, prowansalskie wnętrze.

Obudowy drewniane – szerokie zastosowanie ceowników

Sięgając po belki rustykalne użytkownik zyskuje możliwość wykorzystania ich jako obudowy wielu elementów. Przede wszystkim fenomenalnie prezentują się w domowym salonie, ale także idealnie sprawdzają się w salach bankietowych oraz na tarasach. Bez wahania można nimi obudować różnego rodzaju podciągi betonowe, słupy czy też filary. Urządzając pomieszczenie i zasłonięcie tych elementów konstrukcyjnych belkami rustykalnymi sprawia, że wnętrze staje się odmienione nie do poznania.

Co więcej, nasze ceowniki z stylizowanego drewna na stare doskonale nadają się także do poprzykrywania wszelkiego rodzaju rur instalacyjnych, w tym także kanalizacyjnych. W miejscach, w których nie zostały one poprowadzone w ścianach, belki rustykalne od MaestroArte dokładnie ukryją je w pod swoją powierzchnią.

Stare drewno, jako obudowa wielu elementów

Nasze belki rustykalne wykonujemy w taki sposób, by w pełni sprawdzały się jako część dekoracyjna pomieszczenia. Przekłada się to na możliwość wykorzystania naszego produktu w kształcie kątownika do obudowy okien i drzwi. Dzięki temu, że nadajemy im niemal dowolne kolory, idealnie wpisują się one w zarówno jasne, jaki ciemne wnętrza. Wykorzystując stylizowane stare drewno w postaci naszych produktów można w nieszablonowy sposób stworzyć prawdziwie prowansalski styl w swoim salonie, sali weselnej czy też na przydomowym, ogrodowym tarasie.

MaestroArte-Polska Manufaktura