Elegancja aranżacji zależy od wielu czynników. Istnieją jednak elementy, które zawsze będą świadczyć o dobrym guście i luksusie osoby dbającej o wyposażenie danego pomieszczenia. Jest to między innymi drewno. Niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na panele drewniane na ścianach czy podłodze, czy wybierzemy raczej delikatne dodatki, zawsze materiał ten będzie wprowadzał odrobinę luksusu i dobrego smaku.

Szczególnym rodzajem opisywanych przez nas elementów są belki rustykalne. Są to wyjątkowe produkty ze starannie stylizowanego drewna na stare, dostępne w wielu różnych wariantach – w wielu kolorach i wzorach. Jeśli znajdziesz odpowiednią firmę, która je dla Ciebie wykona – np. naszą, możesz stworzyć wyjątkową aranżację wnętrza, która bez wątpienia zachwyci każdego.

Możliwości wykorzystania belek rustykalnych jest mnóstwo! Można je wykorzystać przy wykańczaniu sufitów, ścian, mebli, balustrad, okiennic, ram do obrazów, blatów i wielu innych elementów aranżacji. Połączenie kilku produktów sprawi, że całe wnętrze będzie wyglądać spójnie i elegancko.

W asortymencie produktów MaestroArte proponujemy wiele wzorów i profili z drewna stylizowanego na stare. Są to między innymi ceowniki, pełne belki, deski, kątowniki czy ceowniki z zaślepką. Dzięki takiej różnorodności można dopasować model do planowanego rozwiązania.

Warto także dodać, że najczęściej drewno rustykalne proponowane jest w kilku wariantach kolorystycznych. W naszej ofercie dostępne są produkty w odcieniu białym, białym przecieranym, naturalnym-olejowanym, w kolorze jasnego dębu, orzecha, brązu, mahoniu, natural czy wenge. Dzięki temu możesz dopasować konkretny model do własnego wnętrza, wybierając odcienie kontrastujące czy wręcz przeciwnie – spójne.

Belki rustykalne to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy zapragną wprowadzić do swoich wnętrz nieco luksusu. Pamiętaj, że decydując się na usługi naszej firmy możesz liczyć na nasze pełne wsparcie i doradztwo w zakresie doboru konkretnego modelu, jak również sposobu montażu poszczególnych rozwiązań.

MaestroArte-Polska Manufaktura