W dzisiejszych czasach powoli wraca moda na niezwykle eleganckie aranżacje z wykorzystaniem drewna. Jest to materiał tak uniwersalny, że bez problemu można wykorzystać go do tworzenia wystroju zarówno w nowoczesnym, jak i tym nieco bardziej klasycznym stylu.

Istnieje jednak pewien rodzaj tego typu materiału, który jest dziś szczególnie chętnie wybierany. Jest to stylizowane drewno na stare, które idealnie komponuje się z wieloma kolorami i wzorami wystroju , wykorzystywanych w domach czy siedzibach firm.

Oczywiście nie chodzi tu o to, aby teraz szukać w swoich piwnicach czy na działkach starych belek czy desek i z nich wykonywać poszczególne elementy. Mowa tu o deskach czy szafkach wykonanych z nowego, wytrzymałego drewna, które w trakcie prac wykończeniowych poddawane jest specjalnym zabiegom, mającym na celu postarzyć powierzchnię drewna.

Ważne, aby skorzystać z usług profesjonalnej firmy – dzięki temu będziesz miał pewność, że stworzone meble będą wyglądały obłędnie!

Jak wykorzystać meble ze starego drewna w domu?

Możliwości jest bardzo dużo i, co ważne, zależą wyłącznie od Twoich preferencji. Wybierając usługi profesjonalnej firmy MaestroArte Polska Manufaktura – możesz zamówić różnego rodzaju szafki, regały, blaty czy stoły.

W naszej ofercie proponujemy jeszcze więcej – okiennice, panele ścienne, ramy do obrazów, drewniane podłogi, obudowy kominków czy przejść, deski, stare powały drewniane, belki na sufit i wiele więcej.

Korzystając z naszej oferty masz pewność nie tylko wykonania dowolnych elementów, ale także ich piękna. Na powierzchni drewna wykonujemy najczęściej różnego rodzaju żłobienia, pęknięcia czy wgłębienia. Odkrywamy także naturalne piękno i strukturę drewna, w tym chociażby słoje.

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz nam swoje preferencje – chętnie wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt postarzanych belek, mebli, desek, dekorów i wielu innych. Możesz wybrać spośród wielu kolorów i odcieni stylizowanych belek, co z pewnością sprawi, że dopasujesz dany produkt do każdego wnętrza.

MaestroArte-Polska Manufaktura.