Drewniane panele ścienne wracają do łask. Wszystko za sprawą manufaktur takich jak nasza, które oferują klientom niepowtarzalne dekoracje z naturalnych surowców. To mocno zarysowujący się trend łączący modne dodatki do wnętrz z dbałością i troską o ekologię. Nasze ręcznie wykonywane z litego drewna panele to rodzaj sztuki rzemieślniczej i wyraz naszego zamiłowania do pięknych faktur. Wykańczając nimi ścianę zyskają Państwo niepowtarzalną ozdobę wnętrza, której na próżno szukać w większości domów.

Ręcznie rzeźbione dekoracje na ścianę MaestroArte

Niezmiennie, od wielu lat, pracujemy na najwyższej jakości drewnie, dostarczając naszym klientom wyroby o wysokich walorach estetycznych. Wykonywane przez nas panele ścienne są ręcznie rzeźbione w jednym kawałku drewna. Tradycyjna metoda wytwarzania pozwala nam zaproponować okładziny ścienne w stylu rustykalnym, które znajdą uznanie w oczach miłośników tego naturalnego trendu wnętrzarskiego. Panele ścienne posiadają wzory, mogą być także dodatkowo postarzone, co daje znakomite wizualne efekty.

Sposób na zachwycającą aranżację

Dekoracje tego typu można montować na suficie i ścianach bocznych, pokrywając nimi całą powierzchnię bądź jedynie wybrany fragment. Aranżacja, której częścią będą nasze rzeźbione w drewnie panele ścienne z niepowtarzalnym rysunkiem, będzie znakomicie wyglądać w pomieszczeniach urządzonych w różnych stylach – mogą stanowić tło dla nowoczesnych mebli, dodatków z metalu charakterystycznych dla industrialnych przestrzeni czy tworzyć zgrany duet z drewnianą podłogą.

Montaż paneli drewnianych

Ozdoby ścienne MaestroArte są także łatwe w montażu, co jest kolejną zaletą tego typu rozwiązania. W pierwszej kolejności prace montażowe polegają na wykonaniu drewnianego stelażu z listew. Następnie należy przykręcić panele do przygotowanej konstrukcji przy użyciu wkrętów. Drugi sposób to panele z naturalnego surowca mogą zostać przytwierdzone do ściany klejem montażowym. Po wykonaniu tych kilku prostych czynności możemy się cieszyć wyjątkową i oryginalną dekoracją o ciekawej fakturze.

MaestroArte-Polska Manufaktura