Zaaranżowanie przestrzeni w domu wymaga ciekawych pomysłów, wyobraźni oraz dobrania dekoracji tak, by nie tylko cieszyły oczy, ale i były funkcjonalne. Ze względu na to, że istnieje wiele różnych sposobów, stylów i trendów aranżacyjnych, to czasami trudno jest się zdecydować na coś konkretnego. Warto wtedy zapoznać się z rozwiązaniami, które łączą nowoczesność oraz klasykę.  Propozycją firmy  MaestroArte  są ściany ze starych desek. To ciekawy sposób na wystrój wnętrza domu, który jednocześnie jest minimalistyczny i prosty, ale przy tym bardzo oryginalny oraz efektowny!

Ściany ze starych desek – ciekawy sposób na wystrój wnętrza ze względu na estetykę

Funkcja estetyczna mebli czy sprzętów jest niezwykle istotna. Wygląd przestrzeni wpływa na samopoczucie domowników, a także pokazuje ich upodobania i osobowość. Dlatego deski od MaestroArte  z drewna polecamy osobom, tęskniącym za spokojem, który bije od natury.

Jednakże ściany z desek mają w swoim pięknie pewnego rodzaju prostotę i minimalizm. Dzięki temu skuszą także tych, którzy szukają oryginalnych rozwiązań do nowoczesnych, industrialnych lub loftowych wnętrz.

Panele ścienne ze starego drewna to ciekawy sposób na wystrój pomieszczenia, gdyż za ich pomocą można uzyskać różne efekty. Ciemniejsze ozdobią pomieszczenia urządzone w stylu PRL, zaś deski o jaśniejszej barwie, sprawdzą się w nowatorskich, surowych aranżacjach, wprowadzając do nich przytulny klimat. Panele ze starego drewna są wspaniałym sposobem na zaaranżowanie wystroju dowolnego wnętrza w domu. Polecamy je do salonu, sypialni czy gabinetu.

Funkcjonalność połączona z ekologią

Piękny wygląd, jak dają deski MaestroArte umieszczone na ścianie, to niejedyny ciekawy aspekt tego rodzaju wystroju wnętrza. Drewno jest materiałem izolacyjnym, skutkiem czego ociepli zimną powierzchnię ściany. Ponadto tłumi dźwięki, zatem przysłuży się tym użytkownikom ceniącym sobie ciszę i prywatność.

To doskonała propozycja dla tych, którym los środowiska nie jest obojętny. Wykorzystując tego typu deski  można dać staremu drewnu nowe życie. To sprawia, że nie ma konieczności ścinania nowych drzew, które mogą dalej rosnąć.

MaestroArte -Polska Manufaktura