MAESTROARTE:

ODKRYWAMY PIĘKNO STAREGO DREWNA

Nasze wyroby wykonywane są zawsze ręcznie ze stuprocentowego drewna, dzięki temu każdy z nich ma inny niepowtarzalny kształt i wygląd. Cechują je między innymi:

żłobienia
wgłębienia
pęknięcia
piękne słoje
naturalna struktura starego drewna

MAESTROARTE: NASZA OFERTA

Drewniane belki rustykalne, stare drewno i wiele więcej, zapraszamy!

Zajmujemy się wytwarzaniem elementów dekoracyjnych, przy pomocy których możliwe jest uczynienie wnętrza niezwykle klimatycznym i przytulnym. Stare drewno to ponadczasowy materiał, który można wykorzystać do tworzenia wyjątkowych dekoracji i mebli, nadających się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych, jak i hoteli, restauracji czy zajazdów.

W skład elementów ozdobnych, oferowanych przez stolarnie MaestroArte, wchodzą m.in. balustrady, okiennice, ramy do obrazów, blaty, meble oraz stare belki, które czynią pomieszczenia bardziej przytulnymi, zapewniając niepowtarzalny charakter wnętrz, szczególnie tych urządzanych w stylu rustykalnym.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wydobyć z drewna jego piękną, wyjątkową strukturę. Wszystkie nasze meble i belki posiadają wyraźne rysunki słojów oraz żłobienia, dzięki którym wyglądają zarazem naturalnie, jak i niezwykle efektownie.