MaestroArte

Meble kuchenne

W Maestro Arte kochamy naturalne surowce i wiemy, jak je najlepiej wykorzystać. Wiemy także jak połączyć sztukę z funkcjonalnością. Z tego powodu oferujemy naszym Klientom nie tylko wyposażenie do salonu i sypialni. Wykonujemy także kuchnie drewniane na wymiar. Możemy przygotować zarówno szafki stojące, jak i wiszące. Chętnie stworzymy także szafki klasyczne, narożne oraz inne. Proponujemy modele z szufladami oraz drzwiami. Możemy również wykonać zabudowę do urządzeń AGD takich, jak piekarnik lub lodówka.

Drewniana kuchnia od Maestro Arte

Meble kuchenne z drewna wykonujemy indywidualnie wg. wymiaru i projektu Klienta oraz naszych propozycji. Prezentowane na zdjęciach meble wykonaliśmy z desek dębowych dopasowanych do siebie słojami co daje piękny efekt i przytulny klimat w kuchni. Możemy również wykonać same fronty do zamontowanych już mebli.

Kuchnia marzeń w każdym domu

Drewniana kuchnia na wymiar to piękny element zarówno w budynkach z klasycznym układem pomieszczeń, a także w nowoczesnych układach z aneksem połączonym z salonem. Szafki oraz meble z naturalnego surowca doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu góralskim, rustykalnym i klasycznym. Miłośnicy nowoczesności również mogą postawić na tego typu zabudowę, gdyż doskonale sprawdzi się ona w stylu skandynawskim i innych aranżacjach!

Meble kuchenne

Galeria realizacji

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wypełnij formularz lub zadzwoń do nas!

+48 724 319 061

Jeśli potrzebujesz inspiracji lub masz już konkretny projekt w głowie – daj nam znać!

Jesteśmy otwarci na niestandardowe projekty a każda realizacja, która wychodzi poza nasza standardową ofertę traktujemy jak wyzwanie i chętnie je zrealizujemy.