Wystrój z wykorzystaniem starego drewna

W MaestroArte mamy dla Państwa szeroką ofertę różnorodnego wyposażenia do domu oraz mieszkania. Nasz asortyment obejmuje najróżniejsze pozycje, od blatów, poprzez komody, aż po listwy ozdobne. To jednak nie wszystko! Wiemy, że znaczna liczba naszych Klientów oczekuje czegoś więcej. Czegoś, co wprowadza do domu niezwykły klimat i dodaje oryginalności. Proponujemy więc jedyne w swoim rodzaju stare drewno! Dystrybuujemy je pod postacią desek lub belek na ścianę, które mogą Państwo zagospodarować tak, jak chcą. W tej kolekcji proponujemy także gotowe meble!

Stare deski na ścianę i belki na sufit – oferta

Pozycje, które tu zebraliśmy, powstały dzięki zaangażowaniu i pasji. Są także efektem doskonałej znajomości Państwa potrzeb. Zdajemy sobie sprawę, że szukają Państwo tego, co wysokojakościowe i trwałe, a jednocześnie czegoś, co ma duszę. Wobec tego proponujemy nowe drewno, które poddaliśmy szeregowi różnych działań, mających na celu optyczne dodanie mu lat.

Meble, deski i belki, które mamy w ofercie posiadają piękne, naturalne:

  • żłobienia,
  • wgłębienia,
  • pęknięcia,
  • słoje,
  • strukturę,
  • kolorystykę.

Nowe i stare jednoczenie – wyjątkowe drewno

Dzięki temu, że wykorzystujemy nowy surowiec, możemy zagwarantować jego doskonałą jakość. Nowy odpowiednio dobrany materiał jest bardzo mocny i niezniszczony przez czas, szkodniki czy wieloletnie użytkowanie. Jego struktura jest bardzo mocna i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Przy tym, surowiec wygląda tak, jakby pochodził z rozbieranych budynków z poprzedniego wieku lub wykonanych lata temu mebli. To doskonale stylizowane nowe drewno które wyglądem niczym nie różni się od naturalnie starego drewna!

Deski na ścianę – czyli zastosowanie materiału

Propozycje z tej kolekcji doskonale nadają się do stworzenia dekoracyjnych akcentów w każdym pomieszczeniu, np. salonie, sypialni, gabinecie czy kuchni. Deskami polecamy wyłożyć ściany w pokojach lub na korytarzach. Belki drewniane w kształcie ceownika będą doskonałą  ozdobą prawdziwych belek stropowych. Pasują szczególnie do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, rustykalnym oraz vintage. Dobrym pomysłem jest też wykorzystanie wyposażenia z naszego surowca. Meble ze starych belek drewnianych są jednocześnie funkcjonalne i piękne. Nawet mały stolik kawowy czy regał z tego materiału, potrafią odmienić wygląd pokoju!