Dekory ozdobne do mebli

Urozmaicenie swoich mebli oryginalnymi dekorami ozdobnymi przede wszystkim sprawi, że wnętrze stanie się jeszcze bardziej eleganckie. Dzięki nim, zostanie również wyeliminowana nuda, która mogłaby się pojawić wraz wstawieniem prostej komody lub szafki. W firmie MaestroArte wykonujemy deski rzeźbione ręcznie lub z wzorami wyciętymi w specjalistyczny sposób, które zmieniają oblicze każdej komody czy łóżka.

Wiele zastosowań

Nasze deski dekoracyjne polecamy przede wszystkim producentom mebli systemowych. Prezentowane poniżej produkty firmy MaestroArte – Polska Manufaktura idealnie sprawdzają się jako wstawki ozdobne w meblach ,fronty  szafek i szuflad. Dzięki kunsztownie poprowadzonym żłobieniom lub skrupulatnie wyszlifowanym powierzchniom odmienią każdą komodę i szafę w salonie, jadalni, czy sypialni. Ponadto wykonujemy dekory drewniane, które idealnie komponują się także z kuchennymi meblami systemowymi.

Nasze ozdobne deski fenomenalnie wyglądają w połączeniu z klasycznymi stołami oraz komodami, ale także doskonale współgrają z oświetleniem w nowoczesnych kompozycjach. Często spotykane oświetlenie LED w awangardowych meblach systemowych rewelacyjnie uwydatnia każde załamanie i wgłębienie ozdobnej deski, co w konsekwencji podkreśla wyjątkowość całej komody lub szafy.

Piękne i trwałe

Każdą naszą deskę wykonujemy ręcznie z sosny lub dębu. Dzięki temu zyskują Państwo produkt nie tylko wysoce efektowny, ale także zachwycająco wytrzymały. Dodatkowo odpowiednia impregnacja drewna pozwala naszym dekorom zachwycać swoją wizualnością przez wiele lat.

Ponadto w dbałości o to, by każdy producent mebli mógł dobrać odpowiedni produkt do konkretnej szafy, komody, czy łóżka nadajemy naszym produktom dowolne kolory. Poniżej znajdą Państwo deski zachowane w ciemnych i wysoce eleganckich barwach lub w zdecydowanie subtelniejszych, jaśniejszych odcieniach.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniższymi propozycjami naszych ozdobnych dekorów drewnianych. Dzięki temu, że w firmie MaestroArte – Polska Manufaktura wykonujemy je ręcznie nabędą Państwo bez wątpienia niepowtarzalny i wyjątkowy produkt.

 

Wszystkie wzory desek ozdobnych są projektowane w studiu MaestroArte-Polska Manufaktura. Wzory desek ozdobnych  MaestroArte  są chronione.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ GALERIĄ