MaestroArte

Naturalne materiały w aranżacji wnętrz dodają ciepła i unikalnego stylu każdemu pomieszczeniu. Właśnie dlatego oprawy z drewna oraz inne elementy wykonane z tego wyjątkowego surowca są tak chętnie używane w celach dekoracyjnych. Proponowane przez nas drewniane ramy do obrazów na płótnie oraz luster to przykład funkcjonalnego wykorzystania naturalnego materiału. Dzięki nim każde dzieło zyskuje na jakości, stając się perłą w kolekcji domowych dekoracji.

Zastosowanie drewnianych ram

Wybierając oprawy z drewna do dekoracji ściennej, inwestujemy nie tylko w estetykę, ale również w trwałość. Naturalny materiał wyróżnia się wysoką wytrzymałością i niepowtarzalnym wyglądem, dzięki czemu idealnie nadaje się do oprawienia luster i zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych obrazów na płótnie. Eleganckie drewniane ramy dodają prestiżu każdemu dziełu, jednocześnie chroniąc je przed uszkodzeniami.

Odkryj niezrównane piękno i solidność naszych oprawek z drewna, które wniosą do Twojego domu odrobinę naturalnej elegancji. Zamów drewniane ramy, dzięki którym lustra czy obrazy na płótnie będą przyciągać spojrzenia wszystkich gości.

Close
Register

A link to set a new password will be sent to your email address.

Twoje dane osobowe będą wykorzystywane do wspierania korzystania z tej witryny, zarządzania dostępem do konta oraz do innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Lost Password

Zapomniane hasło? Proszę wprowadzić nazwę użytkownika lub adres e-mail. Wyślemy w wiadomości email, odnośnik potrzebny do utworzenia nowego hasła.

Close
Close
Koszyk

Terminy realizacji wysyłki

Belki wszystkie rodzaje 

do 10 szt belek – 2 tygodnie 

od 10 do  20 szt belek – 3 tygodnie

od  20 – 40  szt belek – 3- 4 tygodni

od  40 do 60 szt belek – 4-6 tygodni

od  60 do 100 szt belek – 4-7 tygodni

Meble Komody 1 szt – od 3  tygodnie

Stoły – 1 szt – od 2 do 3 tygodni

Deski sufitowe- ścienne –  2 do 4 tygodni

Dekory ozdobne – od 3 do 6 tygodni 

Panele ścienne od 2 do 4 tygodni

Blaty – od 2 do 3 tygodni

Ramy – od 1 do 2 tygodni

Wieszaki – od 1 do 2 tygodni

Próbki kolorów – do 5 dni