Proste i niczym niewyróżniające się meble sprawiają, że w pomieszczeniu może zacząć dominować aranżacyjna nuda. Chcąc zatem urozmaicić każdą komodę, witrynę, czy łóżko doskonałym pomysłem jest wykorzystanie ozdobnych dekorów drewnianych. Ich precyzyjne ręczne żłobienia dopracowywane są w najdrobniejszym detalu.
Wszystkie wzory desek ozdobnych są projektowane w naszej firmie MaestroArte-Polska Manufaktura.

Jak wykorzystać dekory?

Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją mebli systemowych – nasze ornamenty są specjalnie dla Ciebie! Wykorzystanie stylizowanych na stare, szlifowanych lub rzeźbionych desek, jako wstawki ozdobne lub fronty szuflad i bez wątpienia pozwoli stworzyć ponadczasowe wyposażenie do wielu pomieszczeń. Bez wahania w ten sposób można skonstruować w pełni zjawiskowe meble systemowe do sypialni, salonu, jadalni, a także do pokoju dziennego lub dziecięcego. Dzięki temu, że nadajemy im różne faktury, można dobrać element idealnie dopasowany do każdego rodzaju szafy, czy komody. Wykonujemy płaskie deski, pozbawione jakichkolwiek zagłębień lub postarzane ryflowane elementy. W zależności od modelu wykonujemy je ręcznie, dbając o najmniejszy detal. Z kolei dla dużych zamówień do fabryk mebli, oferujemy powtarzalne, niezwykle dokładnie wykonane dekory z powycinanymi licznymi wzorami itp. Ponadto, nasze ornamenty dostępne są nie tylko w licznych rozmiarach i kształtach, ale i umożliwiamy ich nabycie w wielu kolorach. Wśród nich znajdziesz różne odcienie brązu, szarości lub bieli.

Wszystko to sprawia, że nasze drewniane dekory ozdobne idealnie sprawdzają się zarówno do komód, ale i jako wstawki do sypialnianych łóżek, czy garderoby. Ponadto, podświetlenie ich ledowymi diodami dodatkowo uwydatni ich niesamowite wzory. Załamywanie się światła na poszczególnych żłobieniach nada całej konstrukcji niespotykanej dotąd efektowności. Tak udekorowany stół w jadalni, czy komoda w salonie wprowadzi do wnętrza gustowne źródło światła, które w subtelny sposób podkreśli wizualne walory mebla systemowego.

MaestroArte-Polska Manufaktura