Chcąc stworzyć w swoim domu lub firmie przestrzeń nawiązującą swoim stylem do tradycji najlepiej sięgnąć po trwałe i sprawdzone rozwiązanie. Takim z pewnością są belki rustykalne w kształcie ceownika, dzięki którym każdy salon, hol czy taras całkowicie odmienią swój charakter.

Stare drewno do zabudowy

Tworzone z największą pieczołowitością w MaestroArte Polska Manufaktura belki rustykalne w kształcie ceownika doskonale sprawdzają się podczas aranżowania wnętrza i nadawania mu odpowiedniego klimatu. Przede wszystkim znajdują one zastosowanie w przypadku konieczności zabudowania wielu elementów przestrzeni. Salonie idealnie sprawdzają się przy kominku. Z kolei w stylowej łazience bez wahania można je zastosować jako sposób na zasłonięcie wszelkiego rodzaju rur i odpływów. Dzięki temu nie tylko w prosty sposób można zakryć niechciany element wnętrza, ale także zyskać dzięki temu niesamowitą dekorację.

Co więcej, belka rustykalna sprawdza się nie tylko w pomieszczeniach. Z jej wykorzystaniem można stworzyć niespotykany piękny taras. Wykonany ceownik z stylizowanego drewna idealnie współgra z zielenią w ogrodzie lub elementami betonowej architektury. Całość wówczas tworzy nieporównywalny z niczym klimat, dzięki któremu wypoczynek na tarasie staje się jeszcze bardziej kojący.

Stare drewno do tworzenia nowych miejsc

W MaestroArte Polska Manufaktura tworzymy belki rustykalne w kształcie ceownika z drewna w pełni nadającego się do zabudowy. Poddajemy je procesowi postarzania (ręcznej obróbki) dzięki czemu zachowuje właściwości konstrukcyjne nowego budulca, niemniej swoją wizualnością nawiązuje surowiec wyraźnie nadgryziony przez ząb czasu. Dzięki temu z wykorzystaniem naszych belek rustykalnych możesz śmiało tworzyć wnętrza w domu lub firmie bez obaw o trwałość swoich konstrukcji. W związku z tym ceowniki stylizowane na stare drewno sprawdzają się także podczas aranżowania sali weselnej lub bankietowej. Dzięki temu zyska swój oryginalny styl, co z pewnością będzie doceniane przez odwiedzających ją gości.

MaestroArte-Polska Manufaktura